Zaproszenie na regaty w Poznaniu

Fundacja Wielkopolskie Wioślarstwo zaprasza kluby na Ogólnopolskie Otwarte Regaty Młodzików w wioślarstwie. Regaty mamy zamiar zorganizować w dniach 8-9 lipca 2017 roku na torze regatowym Malta w Poznaniu.
Planujemy rozegrać je na dystansie 1000 m na 6 torach w systemie: rano przedbiegi, po południu finały w sobotę i niezależnie od uzyskanego wyniku ten sam system w niedzielę. Pozwoli to zawodnikom na niezależny start w dwóch konkurencjach lub dwukrotnie w tej samej konkurencji.
Szczegółowy regulamin zawodów umieszczony jest na stronie internetowej Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich oraz Wielkopolskiego Związku Towarzystw Wioślarskich.
Celem imprezy jest umożliwienie większej liczby startów młodym adeptom wioślarstwa oraz popularyzacja naszej dyscypliny. Dlatego uprzejmie prosimy o odwrotne przekazanie informacji:
– czy jesteście Państwo zainteresowani startem swoich zawodników oraz przewidywana liczba zawodników (wstępna nie zobowiązująca deklaracja)
– czy proponowany układ organizacyjny i czasowy regat jest atrakcyjny i zadowalający
– czy planujecie państwo 1 czy 2 noclegi
Udzielone odpowiedzi pozwolą nam na opracowanie optymalnego programu oraz wynegocjowanie korzystnych warunków noclegu i żywienia – cena zależy od liczby wszystkich uczestników. Prosimy o złożenie odpowiedzi w nieprzekraczalnym terminie do 31 maja 2017 roku na adres: biuro@wioslarstwo.poznan.pl
Liczymy na liczny udział i mamy nadzieję, że regaty będą początkiem wspaniałej przygody z wioślarstwem.
Fundacja Wielkopolskie Wioślarstwo